Drogi Kliencie.


W celu uniknięcia nieporozumień związanych z zamówieniem ,przed rozpoczęciem zamówienia bardzo prosimy o zapoznanie się z zakładką FAQ - najczęstsze zadawane pytania .Szanujemy Twój i nasz czas , dlatego standardowe wyceny dostępne są na stronie ,natomiast nietypowe zlecenia wyceniamy mailowo - w tym celu prosimy o wypełnienie formularza "Wyceń usługe"

Zamówienia można dokonać w 3 prostych krokach.

KROK 1

Wybierz z menu odpowiedni produkt lub usługę i określ jego atrybuty (otwory , hartowanie szlifowanie )

Jeśli Twoje zamówienie jest niestandardowe użyj formularza klikajac w baner "Wyceń usługę" , a następnie wypełnij go , załącz odręczny lub komputerowy rysunek z wymiarami , dodaj uwagi , jeśli posiadasz dołącz zdjęcia z miejsca zlecenia i wszystko co potrzebne do realizacji zamówienia.

Jeśli zamawiasz szkło z montażem , nie martw się szczegółowym pomiarem , podane przez Ciebie wymiary mogą być orientacyjne , jeśli wycena jest dla Ciebie odpowiednia przejdź do następnego kroku.

Jeśli zamawiasz szkło lub towar bez montażu Wprowadzone przez Ciebie wymiary muszą być dokładne i przemyślane. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie podane wymiary lub rodzaj produktu.

KROK 2

Sprawdź i zatwierdź swoje zlecenie , opcjonalnie wybierz termin pomiarów.

Jeśli zamawiasz szkło z montażem ,przejdź przejdź do formularza "zamów pomiar" Do naszej wizyty nadal możesz zmienić swoje zamówienie wysyłając nam maila. Pamiętaj aby zmian dokonać najpóźniej do daty pomiarów u Ciebie.

Jeśli zamawiasz produkt bez montażu dokonaj płatności i zatwierdź zamówienie

KROK 3

Przejdź do kasy i dokonaj płatności , oczekuj na szybki kontakt z nami Otrzymasz potwierdzenie zamówienia na email 

Jeśli zamawiasz produkt bez montażu dokonaj płatności wg podsumowania .na każdym etapie realizacji zamówienia otrzymasz powiadomienie. Prosimy cierpliwie oczekiwać na swoje zamówienie.

Jeśli zamawiasz towar z montażem i będziemy mieć do Ciebie pytania skontaktujemy się droga mailową w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego. Jeżeli pytania będą po Twojej stronie skontaktuj się z nami poprzez mail.

Codziennie odbieramy bardzo dużo telefonów i zdarzyć się może że linia będzie przeciążona , prosimy wówczas o wyrozumiałość i kontakt mailowy

Życzymy miłych zakupów Szklarzruda